Kariera

Dołącz do nas!

Szukasz pracy, w której będziesz istotną częścią zespołu, a nie szarakiem w jednym z wielu boxów w ogromnym biurowcu? Wiele wskazuje na to, że możemy się dogadać! Weź kawę i czytaj dalej, coś Ci opowiemy!

Zespół KK IT Solutions to typowi programiści – czujemy się zagubieni, gdy ktoś zabierze nam laptopa, lubimy koszule w kratę i pogadanki przy piwie, a wolnych chwilach tłuczemy smoki w MMORPG. Czujesz, że to o Tobie? Weź drugi łyk kawy i czytaj dalej!

Liczysz się Ty i Twoje umiejętności

Zacznijmy od tego, że KK IT Solutions nie jest kolejnym Software Housem z biurkami wydzielonymi od linijki, rozmowami motywacyjnymi i pytaniami „Gdzie Pan widzi się za pięć lat?”. My działamy trochę inaczej, trochę bardziej po ludzku.

W naszych szeregach ważny jesteś Ty jako człowiek i Twoje umiejętności, które możesz wykorzystać, aby wspólnie tworzyć satysfakcjonujące projekty. Pracownicy KK IT Solutions są rozrzuceni po całej Polsce – w większości przypadków pracujemy zdalnie. Ty też tak możesz! Jeśli jednak wolisz pracę w biurze i mieszkasz w Krakowie, Warszawie lub Lublinie, to dostaniesz swoje biurko i wygodny fotel w jednym z naszych biur. Wybór należy do Ciebie!

Szukamy osób, które już mają jakieś doświadczenie i mogą samodzielnie realizować powierzone im zadania. Jeśli przepracowałeś na podobnym stanowisku więcej niż 1,5 roku i podoba Ci się charakterystyka pracy w u nas to śmiało się z nami kontaktuj!

Aktualnie poszukujemy: