O nas

Czym się zajmujemy?

Od lat specjalizujemy się w wsparciu IT oraz tworzeniu oprogramowania. Stworzyliśmy również niezliczoną ilość aplikacji webowych. E-Commerce w postaci PrestaShop, Magento, WooCommerce już od dawna nie ma przed nami tajemnic, a o kodowaniu .psd pod WordPressa, Drupala czy innego CMSa rozmawiamy nawet przy śniadaniu.

Kochamy tworzyć, stąd też świetnie odnajdujemy się w rozwiązaniach dedykowanych.

Kim jesteśmy?
  • Jesteśmy grupą programistów pracującą w małych wydajnych zespołach
  • Posiadamy kompetencje w przedstawionych przez nas technologiach. Możesz wynająć nasz zespół IT jak również poszczególnego specjalistę
  • Naszym mocnym filarem jest stałe wsparcie IT. Oznacza to, że możesz nam zlecić opiekę nad Twoim biznesem w zakresie IT nawet w trybie 24/7

W jaki sposób realizujemy projekty?

Zlecone zadania realizujemy zawsze bardzo skrupulatnie i z wykorzystaniem najlepszych znanych nam metod scrumowych.
Kierujemy się przede wszystkim dwiema wartościami:

1

Dobro klienta
i dbałość o wykonanie

Zawsze realizujemy projekty tak, aby klient finalnie był maksymalnie zadowolony. Dokładamy starań, aby każda zgłoszona w zleceniu funkcjonalność naprawdę działała. Dbamy o detale i walczymy z każdym nierówno ułożonym pikselem. Chcemy, aby klienci byli po prostu zadowoleni z otrzymanego produktu.

2

Rozumienie
biznesu

Znamy problem rynku z “niesfornymi informatykami” dlatego kultura organizacyjna w KK oparta o zarządzanie turkusowe zmienia podejście do obsługi naszych klientów. Angażujemy się w każdego taska, bo wiemy, że dobrzy kontrahenci traktują się po partnersku.

Jak pracujemy

Projekty realizujemy zgodnie ze sprawdzoną ścieżką, która pozwala na zdobycie wszelkich niezbędnych informacji, efektywnego wykorzystania czasu i ograniczenia zgłaszanych poprawek lub zmian.

Nasz Project Manager jest dostępny dla Ciebie podczas każdego etapu projektu. Team leader odpowiada za dobór technologii oraz specjalistów do konkretnego projektu. Odpowiada też za pracę pozostałych kolegów.