Body leasing Białystok

KK IT Solutions oferuje usługi outsourcingu programistycznego. Jest to rozwiązanie idealne dla wielu, szczególnie niezbyt dużych, firm i przedsiębiorstw. Dysponujemy specjalistami, którzy w sposób zdalny wykonają zlecone przez Państwa zadania programistyczne. Taki sposób pracy pozwala na korzystanie z usług programistów tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebni. Zbudowanie i utrzymanie zespołu programistów, na których można polegać, to trudne zadanie. Korzystając z naszych usług, firmy nie mają konieczności zajmowania się rekrutacją, rozwojem i szkoleniami, a także utrzymaniem specjalistów na pełny etat.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  KK IT Solutions oferuje usługę nazywaną outsourcingiem personalnym ( pracowniczym ), funkcjonującą też pod nazwą body leasing, dla firm działających w branży IT, w tym także tych, których biura mieszczą się w Białymstoku. Na czym to polega? Za naszym pośrednictwem można wynająć na pewien określony czas ( związany najczęściej z wykonaniem jednego, konkretnego zadania ) programistę posiadającego wysokie kwalifikacje. Co zyskuje w ten sposób firma, która zdecyduje się na skorzystanie z takiej możliwości? Jej właściciele nie będą musieli martwić się dodatkowymi kosztami związanymi z uruchomieniem procesu zwykłej rekrutacji. Odpada też problem dotyczący znalezienia na rynku pracy wolnego lub zdecydowanego na zmianę miejsca zatrudnienia fachowca, który dysponowałby odpowiednio wysokimi umiejętnościami. Nie istnieje też wtedy problem związany z koniecznością zakupu nowego sprzętu komputerowego dla nowego pracownika oraz wygospodarowaniem miejsca pod jego stanowisko pracy. Nie dziwi więc, że z opcji body leasingu korzystają coraz częściej nie tylko prywatne firmy, ale też różnego rodzaju organizacje pozarządowe. Z takiej formy zatrudnienia zadowoleni są również sami programiści. Potrafią pracując w ten sposób zarobić więcej, niż gdyby pracowali na etacie w jednej firmie.

  Programista zatrudniany metodą body leasing ma zwykle do wykonania jedno konkretne zadanie. Nie jest konieczne, aby pojawiał się osobiście w biurze firmy, która zdecydowała się skorzystać z jego umiejętności. Najczęściej pracuje on zdalnie. Oczywiście warto jest pomyśleć o tym, aby przydzielić takiemu specjaliście opiekuna, który szybko i sprawnie wprowadzi go w temat, z jakim związany jest problem i który będzie nadzorował pracę zewnętrznego eksperta.

  Kolejna zaleta skorzystania z usług programisty przy zastosowaniu body leasingu związana jest z tym, że osoba z zewnątrz potrafi spojrzeć na problemy, z jakimi boryka się dana firma z innej perspektywy. Być może doradzi wprowadzenie zmian, o jakich do tej pory nikt w tej firmie nie pomyślał.

  Prowadzisz działalność biznesową w Białymstoku lub jego okolicach? Jesteś zainteresowany wynajęciem posiadającego wysokie kwalifikacje informatyka do wykonania zadania, dzięki któremu Twoja firma będzie działała jeszcze bardziej sprawnie? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Dołącz do już licznego, a wciąż powiększającego się grona klientów, którzy są bardzo zadowoleni z tego, że skorzystali za naszym pośrednictwem z usługi outsourcingu personalnego- body leasingu.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich