Body leasing Bydgoszcz

KK IT Solutions oferuje usługi outsourcingu programistycznego. Jest to rozwiązanie idealne dla wielu, szczególnie niezbyt dużych, firm i przedsiębiorstw. Dysponujemy specjalistami, którzy w sposób zdalny wykonają zlecone przez Państwa zadania programistyczne. Taki sposób pracy pozwala na korzystanie z usług programistów tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebni. Zbudowanie i utrzymanie zespołu programistów, na których można polegać, to trudne zadanie. Korzystając z naszych usług, firmy nie mają konieczności zajmowania się rekrutacją, rozwojem i szkoleniami, a także utrzymaniem specjalistów na pełny etat.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  W ostatnich latach znacznie wzrosła popularność outsourcingu personalnego, zwanego również pracowniczym lub też określanego w skrócie terminem "body leasing". Na czym polega ta usługa, którą oferuje ( także mieszkańcom Bydgoszczy ) firma KK IT Solutions? Chodzi tutaj o czasowy wynajem pracowników posiadających cenione na rynku pracy kompetencje w danej dziedzinie. Najczęściej firma wynajmuje w taki sposób specjalistę, aby rozwiązał on jeden, konkretny problem. Kiedy fachowiec upora się z wykonaniem zleconego mu zadania, otrzymuje z tego tytułu wynagrodzenie i jego kontakt z tą firmą kończy się. Body leasing jest szczególnie popularny w branży IT. Informatyk lub programista wynajęty przez daną firmę do wykonania pewnego zadania często jest w stanie poradzić sobie z tym zleceniem nawet w czasie kilku godzin. Jak często się to zdarza w świecie IT, zwykle pracuje on zdalnie. Specjaliści z dziedziny informatyki i programowania wysoko cenią sobie taki sposób pracy. Są bowiem w stanie zarobić tak więcej, niż gdyby pracowali tradycyjnie, na etacie u jednego pracodawcy.

  Co zyskuje firma ( np. z Bydgoszczy ), która korzysta z takiej właśnie usługi? Przede wszystkim kierujące nią osoby nie muszą rozpoczynać generującego dodatkowe koszty i zajmującego cenny czas procesu rekrutacyjnego. Nie jest też konieczna inwestycja w sprzęt komputerowy związana z utworzeniem nowego stanowiska pracy w biurze. Tak jak wspomniano wcześniej, specjalista z zewnątrz zwykle nawet nie pojawia się osobiście w biurze firmy, wykonuje przydzielone mu zadanie w sposób zdalny. Kolejna zaleta skorzystania z usługi o nazwie body leasing związana jest ze świeżym spojrzeniem na problem, jakie wnosi przychodzący z zewnątrz programista. Może się okazać, że zaproponuje on wdrożenie takich rozwiązań, o których nikt z etatowych pracowników firmy ( nawet tych, którzy maja duże doświadczenie ) wcześniej nie pomyślał. Nie jest pewne, czy drogą tradycyjnej rekrutacji udałoby się pozyskać tak kreatywnego pracownika. Zwłaszcza, że popyt na dobrych programistów jest w tej chwili ogromny, a najlepsi fachowcy zainteresowani pracą na etacie zwykle posiadają już zatrudnienie i nie szukają innych ofert.

  Jeżeli zdecydujesz się wynająć do wykonania konkretnego zadania specjalistę z zewnątrz metodą outsourcingu personalnego pamiętaj o tym, aby wyznaczyć spośród Twoich pracowników osobę, która będzie służyła mu pomocą. Osoba ta szybko i sprawnie przedstawi zewnętrznemu programiście istotę problemu, a następnie będzie na bieżąco kontrolować jego poczynania. Na koniec upewni się, że problem faktycznie został rozwiązany.

  Jeżeli powyższy opis zainteresował Cię na tyle, że jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty firmy KK IT Solutions,jak najszybciej napisz do nas lub zadzwoń. Jesteśmy przekonani o tym, że specjalista, który za naszym pośrednictwem zajmie się problemem,jaki napotkała Twoja firma,szybko i sprawnie poradzi sobie z powierzonym mu zadaniem.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich