Body leasing Lublin

KK IT Solutions oferuje usługi outsourcingu programistycznego. Jest to rozwiązanie idealne dla wielu, szczególnie niezbyt dużych, firm i przedsiębiorstw. Dysponujemy specjalistami, którzy w sposób zdalny wykonają zlecone przez Państwa zadania programistyczne. Taki sposób pracy pozwala na korzystanie z usług programistów tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebni. Zbudowanie i utrzymanie zespołu programistów, na których można polegać, to trudne zadanie. Korzystając z naszych usług, firmy nie mają konieczności zajmowania się rekrutacją, rozwojem i szkoleniami, a także utrzymaniem specjalistów na pełny etat.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  KK IT Solutions to firma posiadająca w swojej ofercie usługę outsourcingu personalnego, nazywanego też body leasingiem. Jest to rozwiązanie atrakcyjne dla każdej firmy ( także tych z Lublina ), niezależnie od jej wielkości. Współpracujący z nami programiści i informatycy chętnie pomogą rozwiązać Twoje problemy. Nie muszą przyjeżdżać do Twojego biura, mogą pracować zdalnie. Nie musisz już martwić się o to, czy w procesie tradycyjnie prowadzonej rekrutacji uda Ci się pozyskać specjalistę posiadającego odpowiednią wiedzę. Za pośrednictwem KK IT Solutions informatyk lub programista zajmie się realizacją konkretnego zadania i na tym jego współpraca z Twoją firmą się zakończy. Jest to rozwiązanie znacznie tańsze niż wspomniane wcześniej uruchomienie tradycyjnego procesu rekrutacyjnego w sytuacji, gdy pojawiający się problem musi zostać rozwiązany jak najszybciej.

  Rozwój infrastruktury informatycznej kosztuje coraz więcej a zapotrzebowanie na informatyków i programistów na rynku pracy stale rośnie. Nie dziwi więc znaczny wzrost zainteresowania body leasingiem w ostatnich latach i to nie tylko ze strony prywatnych firm, ale też urzędów państwowych. Jakie zalety tego rozwiązania zdecydowały o tym, że jest ono obecnie tak często stosowane, także w Lublinie? Dlaczego tak często korzysta się z tej usługi w branży IT?

  Outsourcing personalny (pracowniczy) inaczej nazywany body leasingiem polega na wynajęciu pracownika posiadającego odpowiednie umiejętności tylko na pewien czas,najczęściej do wykonania jednego, konkretnego zadania.Jego wykonanie czasem zajmuje zaledwie kilka godzin. Może chodzić o samodzielną realizację zadania przez wynajętego w taki sposób specjalistę lub też ma on wspomóc swoją wiedzą już powstały zespół, pracujący nad rozwiązaniem danego problemu. Co zyskuje w ten sposób firma lub urząd? Przede wszystkim nie jest konieczne uruchomienie procesu rekrutacji, który generuje dodatkowe koszty, a przy tym nie daje pewności, że potrwa krótko i zakończy się sukcesem. Zdecydowanie łatwiej jest wynająć informatyka lub programistę,który szybko przystąpi do działania, a po realizacji zleconego mu zadania jego współpraca z daną firmą lub urzędem kończy się. Sami specjaliści IT lubią pracować w taki sposób. Dzięki body leasingowi w skali roku mogą zarobić więcej, niż pracując na tradycyjnym etacie.

  Wynajmując w taki właśnie sposób specjalistę można też spodziewać się, że wniesie on jako osoba z zewnątrz świeże spojrzenie na zagadnienia związane z profilem działalności danej firmy lub urzędu. Czasem potrafi on zaproponować takie rozwiązanie problemu, o jakim osoby pracujące w tym miejscu na co dzień nawet by nie pomyślały.Chcąc pozyskać taką osobę mającą oprócz odpowiedniej wiedzy także świeże spojrzenie należy pamiętać o tym, żeby odpowiednio określić profil specjalisty, którego poszukujemy.

  Wynajęcie fachowca metodą body leasingu oznacza zwykle konieczność przydzielenia mu do pomocy któregoś z obecnych pracowników firmy lub urzędu. Przychodzący z zewnątrz tymczasowy pracownik musi zostać zapoznany z przedmiotem problemu, a postępy jego prac powinny być na bieżąco monitorowane.
  Jak więc widzimy outsourcing personalny ( pracowniczy ) to rozwiązanie posiadające tyle zalet, że zdecydowanie powinieneś rozważyć skorzystanie z takiej możliwości również w Twojej firmie.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich