Body leasing mazowieckie

Wielu polskich przedsiębiorców ma duże trudności ze znalezieniem na rynku pracy programisty posiadającego odpowiednio wysokie kwalifikacje, który akurat w tym momencie poszukuje zatrudnienia. Osoby pracujące w tej właśnie branży, które mogą pochwalić się odpowiednimi umiejętnościami, nie mają żadnych problemów ze znalezieniem firmy, która byłaby skłonna do ich zatrudnienia. Taka sytuacja panuje również w województwie mazowieckim. Nie dziwi więc, że także i tutaj coraz większą popularnością cieszy się body leasing.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  Na czym on polega w przypadku branży IT? Firma może podpisać kontrakt z programistą spełniającym postawione przez nią warunki na wykonanie przez niego konkretnego zadania. Po realizacji zlecenia współpraca pomiędzy obiema stronami kontraktu kończy się. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Właściciel firmy (np. takiej, która działa w województwie mazowieckim) wynajmującej programistę na krótki czas jest zadowolony z tego, że nie musi przeprowadzać procedury rekrutacyjnej. Musiałby poświęcić temu sporo uwagi, a poza tym nie ma wcale gwarancji, że w krótkim czasie udałoby się znaleźć specjalistę o poszukiwanych kwalifikacjach. Sam programista pracujący w ten sposób również jest zadowolony. Nie jest związany na stałe z jedną firmą, a więc może liczyć na to, że zadania, które będzie otrzymywał od różnych zleceniodawców, dotyczyć będą wielu różnych zagadnień.

  Pracując w jednym miejscu musiałby liczyć się z tym, że zakres tematów, którymi będzie się zajmował, będzie dosyć wąski. Wysokość zarobków osób pracujących w taki sposób również przemawia za tym sposobem zatrudnienia i zachęca kolejnych specjalistów w dziedzinie programowania do spróbowania swoich sił w body leasingu. Wydaje się, że firmy zajmujące się pośrednictwem pomiędzy przedsiębiorcami zainteresowanymi pozyskaniem programisty na zasadzie body leasingu, a samymi specjalistami, czeka znakomita przyszłość. Prowadzisz firmę w Warszawie lub na terenie województwa mazowieckiego? Zainteresowała Cię treść tego artykułu? Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z firmą KK Solutions. Otwarcie się na nowe możliwości z pewnością pomoże Twojej firmie w wejściu na ścieżkę jeszcze szybszego rozwoju. Dzięki profesjonalistom z KK Solutions szybko znajdziesz programistę, który skutecznie rozwiąże problem, przed jakim stanęła Twoja firma.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich