Body leasing Olsztyn

KK IT Solutions oferuje usługi outsourcingu programistycznego. Jest to rozwiązanie idealne dla wielu, szczególnie niezbyt dużych, firm i przedsiębiorstw. Dysponujemy specjalistami, którzy w sposób zdalny wykonają zlecone przez Państwa zadania programistyczne. Taki sposób pracy pozwala na korzystanie z usług programistów tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebni. Zbudowanie i utrzymanie zespołu programistów, na których można polegać, to trudne zadanie. Korzystając z naszych usług, firmy nie mają konieczności zajmowania się rekrutacją, rozwojem i szkoleniami, a także utrzymaniem specjalistów na pełny etat.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  KK IT Solutions posiada w swojej ofercie skierowanej do firm z branży IT ( również tych z Olsztyna ) opcję skorzystania przez naszych klientów z możliwości czasowego wynajęcia pracownika o poszukiwanych przez nich kwalifikacjach metodą outsourcingu personalnego, zwanego też body leasingiem. Na czym to polega? Za naszym pośrednictwem możesz wynająć do wykonania konkretnego zadania programistę o dużych umiejętnościach, który będzie potrafił szybko i sprawnie rozwiązać problem, przed którym stanęła Twoja firma. Najprawdopodobniej nie pojawi się on osobiście w Twoim biurze, będzie mógł pracować zdalnie. Dzięki skorzystaniu z takiej możliwości, jaką oferuje Ci KK IT Solutions, nie będziesz musiał rozpoczynać standardowego procesu rekrutacji, z pomocą którego pozyskałeś każdego ze swoich etatowych pracowników. Po wykonaniu zleconego mu zadania programista, z którego umiejętności skorzystałeś za naszym pośrednictwem, zakończy z Tobą współpracę. Jest to rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. Ty nie musisz czekać na efekty rekrutacji, czasowo wynajęty specjalista nie jest związany etatem z żadnym miejscem na stałe. Realizując różne projekty dla wielu firm może on zarobić więcej, niż gdyby był zatrudniony na etacie w jednym miejscu.

  Body leasing cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nie tylko w branży IT i nie tylko wśród właścicieli prywatnych firm. Coraz częściej o możliwość wynajęcia specjalisty taką właśnie metodą pytają również urzędy, fundacje i inne organizacje pozarządowe. Wydaje się, że tego trendu nie da się już zatrzymać i outsourcing personalny będzie stale zyskiwał na popularności. Jak zostało już wspomniane,body leasing zapewnia brak konieczności przeprowadzania standardowej procedury rekrutacyjnej. Jej organizacja kosztuje, a do tego zabiera sporo czasu. Nie ma również żadnej gwarancji tego, że uda się w miarę szybko znaleźć pracownika o odpowiedniej wiedzy i umiejętnościach. Dotyczy to szczególnie branży IT. Obecnie ciężko jest znaleźć dobrego programistę,który akurat byłby nigdzie nie zatrudniony. Dlatego też warto jest przyjrzeć się możliwościom, jakie daje outsourcing personalny nawet wtedy, jeśli nigdy wcześniej nawet nie myślałeś o skorzystaniu z takiej usługi.
  Pamiętaj o tym, że nawet najlepszy fachowiec, który za naszym pośrednictwem skontaktuje się z Tobą i zaoferuje swoją pomoc w rozwiązaniu Twojego problemu, będzie potrzebował osoby,która wprowadzi go w szczegóły tematu i będzie służyła mu pomocą. Osoba taka pełnić będzie rolę pomostu pomiędzy zewnętrznym specjalistą a kierownictwem firmy. Wyznacz więc wśród swoich pracowników osobę, która będzie pełniła rolę "opiekuna". Niech to będzie ktoś, co do kogo jesteś przekonany, że poradzi sobie z tym zadaniem.

  Ten artykuł zainteresował Cię, rozważasz możliwość skorzystania z oferty body leasingu ale masz dodatkowe pytania, chciałbyś zdobyć jeszcze bardziej szczegółowe informacje? Skontaktuj się drogą telefoniczną lub mailową z konsultantem KK IT Solutions, który chętnie odpowie na każde Twoje pytanie. Grono klientów zadowolonych z zamówionej u nas usługi body leasingu wciąż się powiększa, są wśród nich także osoby prowadzące swoją firmę w Olsztynie. Również i Ty możesz do niego dołączyć.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich