Body leasing Poznań

KK IT Solutions oferuje usługi outsourcingu programistycznego. Jest to rozwiązanie idealne dla wielu, szczególnie niezbyt dużych, firm i przedsiębiorstw. Dysponujemy specjalistami, którzy w sposób zdalny wykonają zlecone przez Państwa zadania programistyczne. Taki sposób pracy pozwala na korzystanie z usług programistów tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebni. Zbudowanie i utrzymanie zespołu programistów, na których można polegać, to trudne zadanie. Korzystając z naszych usług, firmy nie mają konieczności zajmowania się rekrutacją, rozwojem i szkoleniami, a także utrzymaniem specjalistów na pełny etat.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  KK IT Solutions posiada ciekawą ofertę dla tych firm z Poznania działających w prężnie rozwijającej się w Polsce branży IT, które muszą szybko uporać się z problemem dotyczącym oprogramowania. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu nie będzie konieczne rozpoczynanie procedury rekrutacyjnej, która wiąże się przecież z dodatkowymi kosztami i czasem, który należy na jej przeprowadzenie poświęcić. Nazwa tej oferty to outsourcing personalny, zwany w skrócie body leasingiem. Na czym to konkretnie polega? Firma wynajmuje za naszym pośrednictwem na pewien krótki okres ( związany najczęściej z wykonaniem konkretnego zadania ) specjalistę z zakresu informatyki lub programowania, który po realizacji przydzielonego mu zlecenia zakończy współpracę z tą firmą. Jest to rozwiązanie wygodne dla obu stron. Programista zwykle może wykonać zadanie bez konieczności osobistego pojawiania się w biurze, swoją pracę może on wykonywać zdalnie. Pracując w taki sposób jest on w stanie zarobić więcej, niż gdyby pracował na etacie. Dla firmy to również korzystne rozwiązanie, jej właściciele nie muszą bowiem przeprowadzać procesu rekrutacyjnego. Nie jest wcale pewne przy obecnych realiach rynku pracy, że szybko udałoby się znaleźć wolnego fachowca. Aktualnie informatycy nie narzekają raczej na brak ofert zatrudnienia. Co równie istotne- wynajmując na pewien czas specjalistę pracującego zdalnie nie trzeba dokonywać zakupu nowego sprzętu komputerowego ani szukać w biurze miejsca pod stanowisko dla nowego pracownika.

  Korzystanie z umiejętności specjalisty z dziedziny programowania wynajętego metodą body leasingu wiąże się z pewną zaletą, o której chyba zbyt rzadko mówi się głośno. Chodzi o spojrzenie z zewnątrz świeżym okiem na sposób działania firmy i problemy, z którymi się ona zmaga. Być może ktoś, kto na co dzień nie pracuje w tym miejscu, odkryje taki sposób usprawnienia pracy firmy, o którym żadna z pracujących tutaj na etacie osób nigdy nawet nie pomyślała. Może się dzięki temu okazać, że współpraca z zewnętrznym fachowcem chociaż była krótka, to jednak okazała się bardzo owocna.

  Decydując się na skorzystanie z usługi body leasingu pamiętaj o tym, że specjalista z zewnątrz,chociaż posiadać będzie wysokie kwalifikacje, potrzebował będzie jednak wsparcia ze strony Twojej firmy. Któryś z Twoich etatowych pracowników powinien wprowadzić go w temat zagadnienia,jakim ma się on zająć i w razie potrzeby udzielać mu dodatkowych informacji, o które on poprosi. Twój pracownik powinien również na końcu ocenić, czy problem został faktycznie rozwiązany, aby nie było już potrzeby wracania do niego.

  Mieszkasz w Poznaniu i tutaj prowadzisz swoją działalność biznesową? Chciałbyś skorzystać z oferowanej przez KK IT Solutions oferty outsourcingu personalnego zwanego w skrócie body leasingiem? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczna lub mailową, abyśmy mogli wstępnie ustalić zasady naszej współpracy.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich