Body leasing Radom

KK IT Solutions oferuje usługi outsourcingu programistycznego. Jest to rozwiązanie idealne dla wielu, szczególnie niezbyt dużych, firm i przedsiębiorstw. Dysponujemy specjalistami, którzy w sposób zdalny wykonają zlecone przez Państwa zadania programistyczne. Taki sposób pracy pozwala na korzystanie z usług programistów tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebni. Zbudowanie i utrzymanie zespołu programistów, na których można polegać, to trudne zadanie. Korzystając z naszych usług, firmy nie mają konieczności zajmowania się rekrutacją, rozwojem i szkoleniami, a także utrzymaniem specjalistów na pełny etat.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  KK IT Solutions to firma zajmująca się świadczeniem usługi noszącej nazwę outsorcingu personalnego dotyczącej branży IT. Naszymi klientami są firmy różnej wielkości, istniejące zarówno od dawna, jak i niedawno powstałe. Zapewniamy pośrednictwo w znalezieniu specjalisty informatyka lub programisty, który pomoże w rozwiązaniu konkretnego problemu, z jakim zetknęła się Twoja firma.

  Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będzie konieczne zainicjowanie generującej dodatkowe koszty i czas procedury rekrutacyjnej. Specjalista, którego dla Ciebie odszukamy, po wykonaniu postawionego przed nim zadania zakończy współpracę z Twoją firmą. Próbując znaleźć fachowca metodą tradycyjnej rekrutacji musiałbyś liczyć się z tym, że ciężko byłoby na rynku pracy znaleźć dysponującego odpowiednimi umiejętnościami specjalistę, który akurat pozostawałby bez zatrudnienia. Informatyk lub programista, który nawiąże z Tobą kontakt za naszym pośrednictwem nie będzie musiał nawet pojawiać się osobiście w biurze Twojej firmy. Zlecone mu zadanie będzie on mógł wykonać zdalnie.

  W obecnych czasach firmy inwestują duże sumy w rozwój swojej infrastruktury informatycznej. Na rynku pracy widzimy niezmienny od lat trend- istnieje ogromne zapotrzebowanie na mających wysokie kwalifikacje informatyków i programistów. Nie dziwi więc, że zarówno firmy ( także te z Radomia ), jak i urzędy państwowe oraz różnego rodzaju instytucje i fundacje coraz chętniej korzystają z rozwiązania, jakim jest outsorcing personalny, zwany również pracowniczym lub też bardziej skrótowo- body leasingiem. Polega to na wynajęciu przez firmę lub instytucję wykwalifikowanego specjalisty na pewien krótki czas, z reguły chodzi o wykonanie jednego, konkretnego zadania.

  Dysponującemu odpowiednimi umiejętnościami informatykowi rozwiązanie problemu może zająć zaledwie kilka godzin. Co zyskuje wynajmująca go firma? Przede wszystkim oszczędza czas i pieniądze związane z klasyczną procedurą rekrutacyjną. Nie jest również konieczny w takim przypadku zakup nowego sprzętu, nie ma też konieczności wygospodarowania dodatkowej przestrzeni biurowej. Taki sposób pracy podoba się również samym informatykom. Zarabiają oni dzięki body leasingowi więcej, niż pracując na etacie w jednej firmie.

  Istnieje również inna zaleta wynajęcia do rozwiązania problemu osoby z zewnątrz. Taki specjalista może spojrzeć na dane zagadnienie świeżym okiem i zaproponować rozwiązania, o jakich etatowi pracownicy nie byliby nawet w stanie pomyśleć. Być może jego pomysł będzie można wdrożyć w firmie już na stałe.

  Body leasing wymaga, abyś wyznaczył wśród swoich pracowników taka osobę ( lub osoby ), która zapozna zewnętrznego specjalistę z istotą zagadnienia, nad którym będzie pracował. Osoba ta będzie również do dyspozycji specjalisty z zewnątrz w trakcie wykonywania przez niego swojej pracy, w razie potrzeby udzielając mu dodatkowych informacji. Sprawdzi również po zakończeniu pracy przez wynajętego informatyka, czy problem, którego ta praca dotyczyła, został definitywnie rozwiązany.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich