Body leasing Rzeszów

KK IT Solutions oferuje usługi outsourcingu programistycznego. Jest to rozwiązanie idealne dla wielu, szczególnie niezbyt dużych, firm i przedsiębiorstw. Dysponujemy specjalistami, którzy w sposób zdalny wykonają zlecone przez Państwa zadania programistyczne. Taki sposób pracy pozwala na korzystanie z usług programistów tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebni. Zbudowanie i utrzymanie zespołu programistów, na których można polegać, to trudne zadanie. Korzystając z naszych usług, firmy nie mają konieczności zajmowania się rekrutacją, rozwojem i szkoleniami, a także utrzymaniem specjalistów na pełny etat.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  KK IT Solutions oferuje usługę, która w ostatnich latach zdobywa w Polsce coraz większą popularność, także wśród firm z Rzeszowa. Chodzi o outsourcing personalny, zwany w skrócie body leasingiem. Na czym to polega? Firma wynajmuje na pewien krótki okres ( związany najczęściej z wykonaniem konkretnego zadania ) specjalistę o wysokich kwalifikacjach. Nie ma tutaj miejsca tradycyjny proces rekrutacji, który generowałby dodatkowe koszty i zabierał cenny czas. Nasza firma oferuje body leasing dotyczący tylko i wyłącznie branży IT, można go natomiast wykorzystać w wielu innych branżach. Ze względu na to, że rozwiązanie to ma wiele zalet, stosowane jest coraz częściej i to nie tylko w firmach prywatnych, ale też w różnego rodzaju organizacjach pozarządowych oraz fundacjach. Również osoby ( np. programiści ) pracujące w taki właśnie sposób wysoko chwalą sobie body leasing. Mogą bowiem zarobić więcej niż na tradycyjnym etacie, a przy tym nie są na stałe związani z jednym miejscem.

  Jakie korzyści z zastosowania tego rozwiązania ma firma, która się na to zdecyduje? Oprócz tego, że nie musi uruchamiać procesu rekrutacyjnego, może również zyskać cenne spojrzenie z zewnątrz na problemy firmy oczami programisty pozyskanego do realizacji konkretnego zadania z wykorzystaniem outsourcingu personalnego. Osoby pracujące w danym miejscu na etacie często popadają w rutynę, co powoduje znaczny spadek ich kreatywności. Zewnętrzny specjalista może spojrzeć na zagadnienie w sposób, o jakim pracownicy tej firmy nawet nie potrafiliby pomyśleć.

  Pamiętajmy o tym, aby przydzielić takiemu programiście opiekuna, który zaprezentuje mu szczegóły zadania, którym ma się on zająć i będzie służył mu w razie potrzeby pomocą. Mieszkasz w Rzeszowie lub w okolicach tego miasta? Potrzebujesz jak najszybciej skorzystać z pomocy programisty posiadającego wysokie kwalifikacje? Skontaktuj sie z nami drogą telefoniczną lub mailową, abyśmy mogli ustalić szczegóły naszej współpracy. Jesteśmy przekonani o tym, że z naszą pomocą szybko uporasz się z problemem, przed jakim stanęła Twoja firma i będziesz mógł wejść na ścieżkę jeszcze szybszego jej rozwoju. Grono klientów zadowolonych z oferowanej przez nas usługi już jest liczne, a stale się powiększa.Będzie nam miło widzieć wśród tych osób również Ciebie.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich