Body leasing Śląsk

Na polskim rynku pracy wciąż brakuje specjalistów z branży IT. Programista mający wysokie kwalifikacje nie ma obecnie większych problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Można nawet stwierdzić, że może on przebierać w ofertach. Co ma więc zrobić właściciel firmy, który pilnie potrzebuje skorzystać z pomocy programisty ale wie, że rozpoczęcie standardowej procedury rekrutacji wcale nie oznacza szybkiego pozyskania potrzebnego pracownika? Dobrym wyjściem z takiej sytuacji wydaje się być skorzystanie z oferty body leasingu. Dotyczy to również osób prowadzących działalność biznesową na Śląsku.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  Co konkretnie oznacza ten termin? Body leasing to możliwość wynajęcia na pewien krótki okres czasu pracownika posiadającego umiejętności, dzięki którym stojący w tym momencie przed daną firmą problem zostanie szybko i sprawnie rozwiązany. Nie jest konieczne zatrudnianie nowego pracownika na stałe. Współpraca ze specjalistą pozyskanym na zasadzie body leasingu kończy się po wykonaniu przez niego konkretnego zadania. Programista posiadający odpowiednie kwalifikacje jest w stanie się z tym uporać w ciągu kilku dni. Otrzymuje on wynagrodzenie za swoją pracę, po czym może oczekiwać na kolejne tego typu zlecenie. Właściciel firmy cieszy się w tym momencie z rozwiązanego problemu. Nie musiał uruchamiać procedury rekrutacyjnej, która wcale nie daje przecież gwarancji tego, że uda się znaleźć pracownika mającego odpowiednio wysokie umiejętności w krótkim czasie.

  Właściciele firm ze Śląska planujący pozyskanie pracownika w ten właśnie sposób muszą pamiętać o tym, że konieczne jest precyzyjne określenie kwalifikacji, które powinien posiadać poszukiwany specjalista. Znacznie ułatwi to agencji oferującej taką usługę zadanie znalezienia osoby, która pomoże w szybkim rozwiązaniu problemu. Może się okazać, że programista pozyskany z zewnątrz zapewni świeże spojrzenie na sposób działania firmy. Być może zastosowanie się do jego rad sprawi, że będzie ona działać znacznie sprawniej. Mieszkasz na Śląsku i jesteś zainteresowany skorzystaniem z usługi body leasingu? Zadzwoń lub napisz do konsultanta firmy KK Solutions, aby dowiedzieć się więcej. Ta agencja ma duże doświadczenie w realizacji tego typu zleceń. Kontakt z nią okaże się z pewnością słusznie podjętą decyzją.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich