Body leasing Sosnowiec

KK IT Solutions oferuje usługi outsourcingu programistycznego. Jest to rozwiązanie idealne dla wielu, szczególnie niezbyt dużych, firm i przedsiębiorstw. Dysponujemy specjalistami, którzy w sposób zdalny wykonają zlecone przez Państwa zadania programistyczne. Taki sposób pracy pozwala na korzystanie z usług programistów tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebni. Zbudowanie i utrzymanie zespołu programistów, na których można polegać, to trudne zadanie. Korzystając z naszych usług, firmy nie mają konieczności zajmowania się rekrutacją, rozwojem i szkoleniami, a także utrzymaniem specjalistów na pełny etat.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  KK IT Solutions to firma oferująca cieszącą się coraz większą popularnością w Polsce ( także w Sosnowcu ) usługę outsourcingu personalnego ( nazywanego też body leasingiem ) dotyczącą branży IT. Pośredniczymy w pozyskaniu posiadających wysokie kwalifikacje programistów i informatyków, którzy szybko i sprawnie rozwiązują problemy, przed jakimi stanęły firmy naszych klientów.

  Dzięki nam właściciele firm ( są wśród nich przedsiębiorcy z Sosnowca ), którzy zdecydowali się na współpracę z nami nie muszą poszukiwać w czasochłonny, powodujący konieczność dodatkowych wydatków sposób programistów, którzy mogą rozwiązać skomplikowany problem, z jakim zetknęła się dana firma. Dzięki KK IT Solutions skontaktuje się z Tobą programista gotowy wykonać zadanie, którego realizacja umożliwi dalsze płynne działanie firmy. Najprawdopodobniej nie pojawi się on w ogóle w Twoim biurze, będzie mógł pracować zdalnie. Jak więc widać body leasing posiada liczne zalety, dzięki którym z usługi tej korzystają już nie tylko prywatne firmy, ale również urzędy i różne organizacje pozarządowe. Czym konkretnie jest body leasing? Outsourcing personalny ( nazywany też czasem pracowniczym) oznacza, że pracownik zostaje wynajęty do wykonania pewnego konkretnego zadania, jego współpraca z daną firmą będzie więc tylko tymczasowa. Po tym, gdy wykona on już powierzone mu zadanie, kontakt z tą firmą się zakończy. Jest to wygodne dla przedsiębiorcy, ponieważ nie musi on uruchamiać kosztownego, czasochłonnego i nie dającego gwarancji powodzenia tradycyjnego procesu rekrutacyjnego. Obecnie znalezienie na rynku pracy wolnego specjalisty o wysokich kwalifikacjach nie jest zadaniem prostym, zwłaszcza w branży IT. Ponieważ programiści zwykle mogą bez żadnego uszczerbku dla jakości wykonywanej przez nich pracy realizować otrzymane przez nich zlecenia zdalnie, nie jest zwykle konieczne wygospodarowanie w biurze firmy kolejnego,dodatkowego miejsca pracy dla informatyka. Sami programiści pracujący w ten sposób zwykle są bardzo zadowoleni, potrafią bowiem zarobić więcej, niż gdyby pracowali na etat w jednej firmie.

  Niezbyt często zauważaną zaletą korzystania z usługi o nazwie body leasing jest to, że współpracujący z Twoją firmą specjalista z zewnątrz będzie mógł wnieść świeże spojrzenie na jej problemy i sposób funkcjonowania. Często zdarza się bowiem, że etatowi pracownicy, którzy pracują w danym miejscu już od dłuższego czasu, gubią gdzieś początkową świeżość i kreatywność. Być może okaże się, że zewnętrzny programista zaproponuje coś, o czym nie pomyśleli do tej pory etatowi pracownicy Twojej firmy, a co może okazać się skutecznym rozwiązaniem wielu problemów.

  Pamiętaj o tym, aby zgłaszającemu się do Ciebie specjaliście z zewnątrz przydzielić opiekuna,a który szybko i sprawnie przedstawi mu istotę zadania, które ma wykonać, a następnie będzie na bieżąco kontrolował jego realizację, w razie potrzeby służąc swoją pomocą.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich