Body leasing Szczecin

KK IT Solutions oferuje usługi outsourcingu programistycznego. Jest to rozwiązanie idealne dla wielu, szczególnie niezbyt dużych, firm i przedsiębiorstw. Dysponujemy specjalistami, którzy w sposób zdalny wykonają zlecone przez Państwa zadania programistyczne. Taki sposób pracy pozwala na korzystanie z usług programistów tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebni. Zbudowanie i utrzymanie zespołu programistów, na których można polegać, to trudne zadanie. Korzystając z naszych usług, firmy nie mają konieczności zajmowania się rekrutacją, rozwojem i szkoleniami, a także utrzymaniem specjalistów na pełny etat.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  KK IT Solutions posiada ciekawą propozycję dla firm z branży IT ( także tych ze Szczecina ) Oferujemy usługę o nazwie outsourcing personalny,inna jej nazwa to body leasing. Niektórym z Państwa nazwa ta jest już znana, inni jeszcze o tym rozwiązaniu nie słyszeli. Czego ono dotyczy? Umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z wiedzy i doświadczenia posiadającego wysokie kwalifikacje programisty, którego będziecie Państwo mogli wynająć na pewien krótki czas związany z wykonaniem przez niego konkretnego zadania lub kilku zadań. Dzięki temu problem, który spowolnił działanie Twojej firmy, będzie mógł zostać szybko rozwiązany, a Ty nie będziesz musiał martwić się kosztami rozpoczęcia standardowego procesu rekrutacyjnego i czasem, który będzie trzeba na to poświęcić. Specjalista,którego do Ciebie skierujemy, będzie współpracował z Tobą tylko do momentu, gdy upora się on ze zleconym mu zadaniem. Potem wasze drogi się rozejdą. Bardzo możliwe, że ten programista będzie mógł w całości wykonać swoją pracę zdalnie i nie będzie musiał przyjeżdżać do biura Twojej firmy. Nie będzie więc najprawdopodobniej konieczne wygospodarowanie miejsca pod jeszcze jedno stanowisko pracy. Sami programiści, którzy pracują w taki właśnie sposób, są zwykle z tego bardzo zadowoleni. Nie muszą pracować cały czas w jednym miejscu, nie grozi im rutyna i spadek poziomu kreatywności, są bowiem wynajmowani przez kolejne zgłaszające taką potrzebę firmy, wykonując różne zadania. Potrafią oni zarobić pracując w ten sposób więcej,niż gdyby byli związani etatem z jedną i tą samą firmą.

  Obecnie sytuacja na rynku pracy jest dla programistów bardzo korzystna.Nie narzekają oni na brak ofert zatrudnienia. Wręcz przeciwnie, zapotrzebowanie na usługi związane z programowaniem wydaje się być większe niż liczba specjalistów obecnych na rynku pracy.Każdy właściciel firmy musi więc zdawać sobie sprawę z tego, że tradycyjny proces rekrutacji może potrwać długo i nie zakończy się wcale sukcesem w postaci znalezienia fachowca o odpowiednio wysokich kwalifikacjach. Body leasing wydaje się być idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Zainteresowanie usługą outsourcingu personalnego rośnie z roku na rok. Pytają o nią już nie tylko właściciele prywatnych firm, ale również osoby kierujące organizacjami pozarządowymi, fundacjami itd. Wydaje się więc, że programistów ( oraz przedstawicieli innych zawodów ) pracujących w systemie body leasingu czeka w naszym kraju świetlana przyszłość.

  Jeżeli zdecydujesz się na wynajęcie specjalisty z zewnątrz do rozwiązania problemu, przez który działanie Twojej firmy zostało zakłócone, pamiętaj o wyznaczeniu spośród swoich etatowych pracowników osoby, która będzie pełniła rolę jego konsultanta. Wprowadzi zewnętrznego specjalistę w temat zadania,które ma on wykonać i w razie potrzeby będzie odpowiadać na jego pytania.Twój pracownik będzie też pełnił rolę łącznika pomiędzy wynajętym programistą a Tobą. Może się bowiem zdarzyć, że na pewnego rodzaju pytania będziesz mógł odpowiedzieć tylko Ty.

  Mieszkasz w Szczecinie, tam prowadzisz swój biznes i jesteś zainteresowany pozyskaniem doświadczonego, posiadającego dużą wiedzę i umiejętności programisty metodą body leasingu? Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszą firmą,abyśmy mogli ustalić wstępne szczegóły naszej współpracy. Jesteśmy przekonani o tym,że specjalista, którego dla Ciebie pozyskamy szybko i sprawnie rozwiąże problem, z którym zmaga się Twoja firma. Z roku na rok body leasing staje się w Polsce coraz bardziej popularny.Także i Ty powinieneś otworzyć się na nowe możliwości.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich