Body leasing Toruń

KK IT Solutions oferuje usługi outsourcingu programistycznego. Jest to rozwiązanie idealne dla wielu, szczególnie niezbyt dużych, firm i przedsiębiorstw. Dysponujemy specjalistami, którzy w sposób zdalny wykonają zlecone przez Państwa zadania programistyczne. Taki sposób pracy pozwala na korzystanie z usług programistów tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebni. Zbudowanie i utrzymanie zespołu programistów, na których można polegać, to trudne zadanie. Korzystając z naszych usług, firmy nie mają konieczności zajmowania się rekrutacją, rozwojem i szkoleniami, a także utrzymaniem specjalistów na pełny etat.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  KK IT Solutions to firma oferująca usługę outsourcingu personalnego dotyczącą realizacji zadań związanych z programowaniem. Dzięki nam błyskawicznie znajdziesz programistę, który rozwiąże problem, przed jakim stanęła Twoja firma. Nie musisz już prowadzić tradycyjnej rekrutacji, która niepotrzebnie generuje koszty i zabiera wiele czasu.Zapewnimy Ci możliwość skorzystania z wiedzy i umiejętności specjalisty, który być może nawet nie pojawi się w Twoim biurze osobiście, wykonując powierzone mu zadanie zdalnie.Po tym, gdy problem zostanie rozwiązany, wasza współpraca się zakończy. Jak widać jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Nie dziwi więc, że outsourcing personalny znany też pod nazwą "body leasing" staje się tak bardzo popularny.

  W dzisiejszych czasach firmy ( także te z Torunia ) przeznaczają wiele środków ze swoich budżetów na rozwój swojej sieci informatycznej. Wymagają tego realia, w jakich przyszło im działać. W związku z tym istnieje ogromne zapotrzebowanie na posiadających duże umiejętności informatyków i programistów. Osoba posiadająca takie kwalifikacje raczej nie narzeka w dzisiejszych czasach na brak ofert pracy. Nie zawsze jednak prowadząc rekrutację w tradycyjny sposób można szybko pozyskać fachowca. Z tego też powodu warto zainteresować się body leasingiem.Sprawdzi się on szczególnie wtedy, gdy poszukujesz specjalisty do rozwiązania jednego, konkretnego problemu związanego z programowaniem. Pozyskując specjalistę metodą outsourcingu personalnego możesz być pewien tego, że przystąpi on natychmiast do pracy nad tym konkretnym zadaniem i prawdopodobnie ( ze względu na swoje kwalifikacje ) nie zajmie mu to zbyt wiele czasu. Nie musisz więc prowadzić rekrutacji i przygotowywać dodatkowego stanowiska pracy w biurze. Oszczędzasz czas, pieniądze, jak i całkiem sporo nerwów. Również sami programiści wysoko cenią sobie pracę w taki właśnie sposób. Mogą zarobić w ciągu roku więcej, niż gdyby pracowali na etacie.

  Wynajmując specjalistę z zewnątrz możesz liczyć na to, że wniesie on świeże spojrzenie na problemy, z którymi styka się Twoja firma. Być może podpowie pewne ich rozwiązanie, które unikało jak do tej pory uwagi osób zatrudnionych w Twojej firmie na stałe. Zazwyczaj zewnętrzny specjalista pracuje zdalnie, nawet wówczas jednak powinieneś pomyśleć o przydzieleniu mu pomocnika, niech będzie nim ktoś z Twoich etatowych pracowników.Jego zadaniem będzie przedstawienie programiście szczegółów zadania, do rozwiązania którego został wynajęty, oraz bieżąca kontrola podjętych przez niego działań. Zadaniem tej osoby będzie również sprawdzenie, czy problem faktycznie został przez zewnętrznego specjalistę rozwiązany.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich