Body leasing Warszawa Wola

KK IT Solutions posiada w swojej ofercie usługę body leasingu dla firm działających w branży IT. Być może zetknąłeś się już z tą nazwą. Body leasing zyskuje dużą popularność w ostatnim czasie, jest więc coraz częstszym tematem artykułów, które można przeczytać na popularnych portalach internetowych. Firmy z branży informatycznej coraz chętniej korzystają z takiego rozwiązania. Również te, która mają swoje siedziby w warszawskiej dzielnicy Wola.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  Na czym to polega? Specjalista jest zatrudniany do wykonania konkretnego projektu i kiedy upora się z wyznaczonym mu zadaniem, jego współpraca z firmą korzystającą z jego umiejętności kończy się. Czasami wykonanie zadania wymaga kilku miesięcy pracy, czasem jest to możliwe w ciągu zaledwie kilku dni. Jaką korzyść z zastosowania body leasingu ma firma, która się na to zdecyduje? Przede wszystkim nie jest wtedy konieczne przeprowadzenie procesu rekrutacji. Jak wiadomo generuje on koszty, może też potrwać przez dłuższy czas. Poza tym wcale nie jest pewne, czy faktycznie znajdzie się w ten sposób specjalistę o poszukiwanych umiejętnościach. Obecnie w branży IT panuje taka sytuacja, że występuje brak rąk do pracy. Ciężko jest znaleźć programistę posiadającego wysoki poziom umiejętności, który akurat poszukiwałby zatrudnienia.

  Firmy z branży IT mające swoje biura na warszawskiej Woli mogą w razie takiej potrzeby rozważyć również opcję team leasingu. Wynajmujesz wtedy nie jednego, lecz całą grupę specjalistów. Czasem bywa tak, że są to osoby, które pracowały już wspólnie przy wielu projektach. Wtedy można liczyć na bardzo szybkie zakończenie pracy przez taki zespół. Body leasing oznacza również, że Twoja firma zyskuje coś, co nie jest jeszcze powszechnie doceniane. Chodzi o to, że specjalista przychodzący z zewnątrz wnosi świeże spojrzenie na sposób działania firmy. Ponieważ nie pracuje on tutaj na co dzień, nie myśli jak pracownik, który przychodzi do biura każdego dnia. Jego uwagi i sugestie powinny zostać przeanalizowane. Możliwe, że dzięki spojrzeniu z zewnątrz uda się usprawnić działanie firmy. Jesteś przedsiębiorcą działającym w branży IT? Biuro Twojej firmy znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Wola? Zainteresowała Cię możliwość skorzystania z usługi body leasingu? Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z firmą KK IT Solutions.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich