Body leasing Wrocław

KK IT Solutions oferuje usługi outsourcingu programistycznego. Jest to rozwiązanie idealne dla wielu, szczególnie niezbyt dużych, firm i przedsiębiorstw. Dysponujemy specjalistami, którzy w sposób zdalny wykonają zlecone przez Państwa zadania programistyczne. Taki sposób pracy pozwala na korzystanie z usług programistów tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebni. Zbudowanie i utrzymanie zespołu programistów, na których można polegać, to trudne zadanie. Korzystając z naszych usług, firmy nie mają konieczności zajmowania się rekrutacją, rozwojem i szkoleniami, a także utrzymaniem specjalistów na pełny etat.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  KK IT Solutions oferuje skuteczną pomoc tym firmom ( również takim, które mają swoją siedzibę we Wrocławiu ), które poszukują informatyka lub programisty o wysokich kwalifikacjach, mogącego szybko rozwiązać problem związany z oprogramowaniem, przed jakim stanęła dana firma. Dzięki oferowanej przez nas usłudze outsourcingu personalnego ( zwanego w skrócie- body leasing ) nie będziesz musiał poszukiwać takiego pracownika drogą tradycyjnej rekrutacji, co wiązałoby się z koniecznością wydania na ten cel dodatkowych pieniędzy. Nasza propozycja to wynajem za naszym pośrednictwem informatyka lub programisty tylko i wyłącznie na czas potrzebny mu do rozwiązania problemu, który się pojawił. Kiedy specjalista upora się z tym zadaniem, zakończy on w tym momencie współpracę z Twoją firmą. Dlaczego warto jest skorzystać z oferty body leasingu? Zawsze możesz zdecydować się na znalezienie programisty w tradycyjny sposób, uruchamiając proces rekrutacji. Będziesz musiał wtedy wydać na ten cel dodatkowe pieniądze, zajmie to też wiele czasu. Nie masz gwarancji, że odpowiednio szybko znajdziesz na rynku pracy specjalistę o odpowiednich umiejętnościach, który akurat będzie wolny,niezwiązany z żadną firmą. Decydując się na opcję o nazwie outsourcing personalny masz pewność, że programista mający wysokie kwalifikacje wkrótce skontaktuje się z Tobą i niezwłocznie przystąpi do rozwiązania problemu, który spowolnił tempo pracy Twojej firmy. Najprawdopodobniej nie będzie on musiał pojawiać się osobiście w biurze, charakterystyczne dla tego zawodu jest to, że większość pracy można wykonać zdalnie. Dzięki temu unikniesz kosztów związanych z zakupem sprzętu dla nowego pracownika oraz konieczności wygospodarowania wolnego miejsca pod nowe stanowisko pracy. Sam programista również będzie zadowolony. Otrzyma wynagrodzenie za wykonane zadanie a pracując w taki sposób, oferując swoje umiejętności wielu firmom, w ciągu roku może on zarobić więcej, niż gdyby pracował na etacie w jednym miejscu.

  Aby mieć pewność, że skontaktuje się z Tobą programista o umiejętnościach pozwalających na wykonanie stawianego przed nim zadania, dokładnie sprecyzuj swoje wymagania w formularzu określającym,jakiego pracownika potrzebujesz,który dostarczysz firmie KK IT Solutions. Pamiętaj również o wyznaczeniu wśród swoich etatowych pracowników osoby, która pomoże zewnętrznemu specjaliście zapoznać się ze szczegółami zadania i która w razie potrzeby będzie służyła mu pomocą. Osoba ta sprawdzi również, czy problem został całkowicie rozwiązany. Decydując się na pozyskanie pracownika dzięki usłudze body leasingu możesz liczyć na to, że spojrzy on na problem z zewnątrz. Jego świeże spojrzenie być może zaowocuje jakąś cenną poradą. Jest to ważna zaleta outsourcingu personalnego, o której chyba zbyt rzadko się wspomina.

  Mieszkasz we Wrocławiu lub w jego najbliższych okolicach? Jesteś zainteresowany możliwością skorzystania z naszej oferty? Zadzwoń do nas lub napisz,abyśmy mogli ustalić szczegóły naszej współpracy. Grono klientów zadowolonych z naszych usług stale się powiększa, będzie nam miło widzieć wśród nich także Ciebie.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich