Body leasing Zielona Góra

KK IT Solutions oferuje usługi outsourcingu programistycznego. Jest to rozwiązanie idealne dla wielu, szczególnie niezbyt dużych, firm i przedsiębiorstw. Dysponujemy specjalistami, którzy w sposób zdalny wykonają zlecone przez Państwa zadania programistyczne. Taki sposób pracy pozwala na korzystanie z usług programistów tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebni. Zbudowanie i utrzymanie zespołu programistów, na których można polegać, to trudne zadanie. Korzystając z naszych usług, firmy nie mają konieczności zajmowania się rekrutacją, rozwojem i szkoleniami, a także utrzymaniem specjalistów na pełny etat.

Chcesz rozpocząć współpracę w zakresie outsourcingu IT?

Wyślij wypełniony formularz - oddzwonimy do Ciebie.
  Zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych


  Kiedy najlepiej skorzystać z outsourcingu IT i czym jest Body Leasing?

  KK IT Solutions może pomóc Twojej firmie ( także jeśli jej siedzibą jest Zielona Góra ) działającej w branży IT w szybkim rozwiązaniu problemu, przed którym stanęła. Nie będzie konieczne przeprowadzenie przez Ciebie procesu rekrutacji w taki sposób, jak zwykle się to odbywa. Dzięki nam możesz wynająć programistę posiadającego wysokie kwalifikacje,który szybko przystąpi do rozwiązania problemu. Co ważne- najprawdopodobniej będzie potrafił uporać się z powierzonym mu zadaniem zdalnie i nawet nie pojawi się w Twoim biurze. Proponowane przez nas rozwiązanie polegające na wynajmie wykwalifikowanego pracownika na pewien krótki okres nosi fachową nazwę outsourcingu personalnego, najbardziej znane jest pod pojęciem "body leasing". Taką usługę coraz częściej zamawiają firmy nie tylko z branży IT, ale również z wielu innych. Nie tylko zresztą prywatne firmy, coraz więcej urzędów i różnego rodzaju organizacji pozarządowych ( także tych z Zielonej Góry i bliskich okolic tego miasta ) wykorzystuje body leasing. Trudno jest się temu dziwić. Pozyskanie specjalisty w taki sposób pozwala uniknąć kosztownego i zabierającego wiele czasu procesu rekrutacji. W przypadku branży IT rodzi to jeszcze jeden poważny problem. Ciężko jest znaleźć na rynku pracy programistę posiadającego duże umiejętności, który akurat pozostawałby bez zatrudnienia. Specjaliści w tej dziedzinie w dzisiejszych czasach mogą przebierać w ofertach pracy. Oni sami wysoko oceniają body leasing. Daje on im pewną niezależność, nie muszą być związani etatem z jedną firmą zarabiajac przy tym wcale nie gorzej niż "etatowcy".

  Warto zwrócić uwagę na często niedocenianą zaletę zastosowania outsourcingu personalnego. Okazuje się, że osoba spoglądająca na działalność danej firmy z zewnątrz może podpowiedzieć taki sposób usprawnienia jej działania,który umknął uwadze osób stale pracujących w tym miejscu. Niestety często zdarza się, że praca w jednym miejscu przez długi czas powoduje wyraźny spadek kreatywności.
  Nawet najlepszy programista pozyskany metodą body leasingu będzie potrzebował wsparcia. Wyznacz więc spośród swoich pracowników taka osobę, która będzie go wspierała w rozwiązaniu problemu,którym ma się on zająć. Twój pracownik będzie służył zewnętrznemu specjaliście pomocą, w razie potrzeby będzie pełnił funkcję pośrednika pomiędzy programistą a właścicielami firmy. Sprawdzi on również, czy zadanie,do którego został wynajęty fachowiec z zewnątrz, zostało wykonane w taki sposób, aby nie były już konieczne żadne poprawki.

  Prowadzisz biznes w Zielonej Górze? Zainteresował Cię ten artykuł i planujesz wynajęcie programisty metodą body leasingu? Skontaktuj się jak najszybciej z KK IT Solutions, zadzwoń do nas lub napisz. Skorzystaj z możliwości, jakie daje outsourcing personalny! Grono klientów zadowolonych z zamówienia u nas tej usługi już jest liczne a wciąż rośnie. Będzie nam niezwykle miło,jeśli i Ty dołączysz do tego grona.

  Jak przebiega współpraca?

  • Zawieramy umowę, która określa liczbę godzin, jaką miesięcznie pracownicy KK IT Solutions poświęcą na pracę nad Państwa projektem. Jest to czas, w którym przydzielony Project Manager oraz zespół programistów są do Państwa wyłącznej dyspozycji i realizują wszelkie zlecone czynności.

  • Zależnie od przedstawionych potrzeb i wymagań, oferujemy różnej wielkości zespoły specjalistów. Każda grupa programistów będzie podlegała pod Project Managera, który zadba, aby opłacony przez Państwa czas był wykorzystany jak najlepiej.

  • Pragniemy jednak zaznaczyć, że skompletowanie odpowiedniego zespołu nie zawsze jest możliwe od ręki. Grono współpracujących ze sobą specjalistów musi być dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniali i tworzyli zgrany zespół. Dzięki temu przebieg prac będzie efektywny, Państwo poniosą niższe koszty, a nasi pracownicy będą zadowoleni ze swoich